De Training is in volle gang!
Pak de extra wandelwol maar in, doe de wandelsokken maar aan en kom we gaan!
De tijd begint te dringen, ook in ons hoofd, we moeten meters maken. Vandaag staat er 25 km naar Bussum op het programma. Helaas was het weer ons niet zo goed gezind, dus koos ik vandaag voor mijn waterdichte AKU wandelschoenen. Gelukkig maar want onderweg werden we getrakteerd op een enorme stortbui. Gelukkig heb ik mijn mooie Rab Kinetic Alpine bij me, mijn heerlijk lichte, waterdichte jasje met versteviging op de schouders. Zo bleef ik droog met mijn rugzak op mijn rug, maar ‘droog’ lopen is toch leuker en fijner. Ook dit zou kunnen gebeuren in Nijmegen..

Ons volgende project werd de Veluwe Wandeltocht Nijkerk: 40 km. Met die 40km krijgen we tenminste een beetje het gevoel voor de 50 km die nog komen gaan. Helaas liep ik toch weer een blaar op mijn hak/hiel, dan maar vanaf nu mijn hak/hiel preventief tapen.
Nijkerk vond ik een zware tocht: over de dijk bij het randmeer, in de volle zon en dat 2 keer. Bomen waren leuk geweest. We gingen lekker vroeg op de fiets naar Nijkerk om vol energie te beginnen aan de 40 km. Bij Putten gingen we weer lekker door de bossen: dat is beter met het zonnige weer. Om onderweg een watertje over te komen is er een trek-pontje, dat gaat niet altijd goed: we zagen een wandelaarster in het water vallen, echt balen voor haar. We hebben de finish gehaald en waren blij dat we er waren. Lekker op het fietsje terug, toch net weer een andere beweging dan wandelen. Op naar de volgende training.

Dat wordt een trail-loopje op Kreta. Ik vertrek vroeg in de morgen. Leuk 16 km met 400 hoogtemeters, ik heb er zin in. Ik loop tot het verste punt en ga omhoog richting de bergen, daar kom ik bij een hek, die bleek, helaas pindakaas, afgesloten. Er zat er geen andere optie op, dan weer terug: balen balen. Dan maar de route lopen via de andere kant, maar daarvoor moest ik eerst 2 km terug lopen. Toch nog een stukje de berg op via een brug-trailpad met stenen en mooie uitzichten. Ik ga het hopelijk deze week nog een keer proberen, maar dan in de tegengestelde richting, misschien kan dat wel. De Komoot app is niet overal up to date. Maar gelukkig doen mijn Nnormal schoentjes het goed op de rotsen en met het warme weer.
Nijmegen komt er nu snel aan. Nog een paar lange trainingen te doen, dan zou ik er klaar voor moeten zijn.