Winkelmandje
Product reviews

Patagonia Nano Puff Jacket

Beoordeling 3.5(23)

Outdoor & Travel

Winkelen op Afspraak

Winkelen op Afspraak

De winkels gaan mogelijk weer open voor 'winkelen op afspraak'. Vrijdag 14 januari horen we dit defintief. U kunt hier al een afspraak inplannen voor a.s. zaterdag 15 februari t/m 28 februari. We houden ons aan de overheidsrichtlijnen, dus mocht uit de persconferentie blijken dat het 'winkelen op afspraak' toch niet mag, dan komt deze afspraak automatisch te vervallen.

Maak nu online een winkelafspraak voor  Amsterdam
Maak nu online een winkelafspraak voor Utrecht

Hoe werkt het?
Er zijn 2 manieren om een afspraak te maken:
- Online (onze voorkeur)
- Telefonisch 

Online:
- Er wordt geïnformeerd naar het doel van uw bezoek, zodoende kunnen we er rekening mee houden in onze planning en heeft iedereen voldoende tijd.
- Als u met meer dan een persoon wenst te komen, plant u twee afspraken voor hetzelfde tijdstip in.
- Als u uw afspraak wilt wijzigen kunt u het beste via de bevestigingsmail die u ontvangen heeft de afspraak annuleren en vervolgens een nieuwe afspraak maken.

Telefonisch:
We zullen tijdens het gesprek vragen naar het doel van de afspraak, zodat we met onze planning ervoor kunnen zorgen dat een ieder voldoende tijd heeft. Voor schoenen trekken we meestal een uur uit, zodat u uitgebreid de tijd heeft om rustig te passen. Als u gewoon rustig wilt rondkijken zonder specifiek doel kan dat natuurlijk ook!

Daarnaast blijven de ‘algemene’ Corona afspraken gelden:

- Houdt anderhalve meter afstand
- Blijf met klachten thuis
- Mondkapje is verplicht
- Betaal zoveel mogelijk contactloos

Zie ook:

Covid-19 maatregelen