Winkelmandje
Product reviews

Patagonia Nano Puff Jacket

Beoordeling 3.5(23)

Outdoor & Travel
  • Osprey Tempest 11 Black/Coal Grey 10006793 dagrugzakken online bestellen bij Kathmandu Outdoor & Travel
  • Osprey Tempest 11 Black/Coal Grey 10006793 dagrugzakken online bestellen bij Kathmandu Outdoor & Travel

Osprey Tempest 11 Black/Coal Grey Zwart

€ 129,95
One size

Selecteer een maat en bekijk de voorraad per winkel

One size
Utrecht

Veelzijdig en lichtgewicht dames multi-sport dagrugzak 

Eigenschappen Osprey Tempest 11 Womens

  • Damesmodel 
  • AirScape™ rugpand: Hoge Dichtheid Polyetheen (HDPE) rugpand met geïnjecteerd EVA schuim dat aansluit aan de rug maar wel goed ventileert 
  • BioStretch draagsysteem: schouderbanden en heupband die meebewegen 
  • LidLock™ fietshelm bevestiging 
  • Twee zakjes met rits op de heupband 
  • Opening overlangs met rits 
  • Sleutelhangerclip aan de binnenkant 
  • Elastisch koord aan de voorkant 
  • Stretchgaas zijvakken 
  • Geschikt voor drinkwatersysteem 
  • Stow-on-the-Go™ wandelstok bevestiging 
  • IJsbijl of pickel bevestiging 
  • LED-lamp bevestiging 
  • Reflecterende details 
  • Borstbandje met noodfluitje 
  • Compressiebanden aan de zijkanten 
  • Gewicht: 962 gram 
  • Inhoud: 11 liter 
  • Ruglengte M/L: 40,5-50,5 cm 
  • Afmetingen: 50 x 29 x 24 cm (L x B x D) 
  • Gerecycled Robic Nylon
  • Bluesign gecertificeerd 

Materiaal 

  • 70, 100 en 420 dernier gerecycled nylon met bluesign® keurmerk en PFC-vrije waterafstotende behandeling

Ga je wandelen, klimmen of fietsen, dan is de Tempest 9 van Osprey een goeie optie. Deze veelzijdige dagrugzak voor dames is klein van formaat en inhoud, maar biedt genoeg ruimte voor de meest essentiële dingen die jij mee wilt nemen op jouw uitstapje. De dagrugzak heeft een vak voor een drinkwaterzak. Het goed aansluitende en ademende rugpand draagt samen met de goed ademende schouderbanden en heupband bij aan een prettig draagcomfort. De heupband volgt jouw bewegingen waardoor stabiliteit gegarandeerd is. Verder zijn er bevestingsmogelijkheden voor ijsbijlen, pickels, wandelstokken, helm en fietsverlichting. Bij het vervaardigen van de Tempest 9 is rekening gehouden met het milieu. De stof is gemaakt van gerecycled nylon en een PFC-vrije DWR (Durable Water Repellent) coating. 

Merk
Leveranciercode
10006793
Bestelcode
025126

Cannot execute queries while other unbuffered queries are active. Consider using PDOStatement::fetchAll(). Alternatively, if your code is only ever going to run against mysql, you may enable query buffering by setting the PDO::MYSQL_ATTR_USE_BUFFERED_QUERY attribute.