- Kiyoh 9.0/10
- Gratis verzending in NL vanaf €30,-
- Bezorging in Nederland met Fietskoeriers.nl en PostNL
Casstrom Woodsman Knife + Firesteel Bog Oak
Omschrijving
De Casström Woodsman Knife + Firesteel is een klassiek bushcraft mes met bijpassende Firesteel, een waar pronkstuk van uw outdoor-uitrusting. Het mes is ontworpen door de Engelsman Roger Harrington, oprichter van Bison Bushcraft en Meester vakman in het ontwerpen en maken van messen. Het mes is ongeveer 9 cm lang, heeft een vrij rond handvat en wordt geleverd inclusief lederen schede.
Het lemmet is gemaakt van +/- 4 mm dik O2 high Carbon tool steel (Böhler K720), made in Oostenrijk. Dit staal is met warmte behandeld om een hardheid van 58-60 HRC te behalen. Het lemmet is scandi grind geslepen. De combinatie van dit staalsoort, de dikte en de grind van het mes, maakt dit mes zeer sterk maar ook eenvoudig om zelf te slijpen.
Het handvat is gemaakt van 5000 jaar oud eik, opgegraven uit de moerassen van Engeland. Dit hout heeft een grove structuur en een intense kleur dat varieert van pikzwart tot donkerbruin.
De Casström Woodsman Knife is een uitstekende all-round tool voor gebruik in het veld.
Eigenschappen Casström Woodsman Knife:
Totaallengte: +/- 20,5 cm
Bladlengte: +/- 8,8 cm
Bladbreedte: +/- 2,7 cm
Bladdikte: +/- 4mm
Gewicht: +/- 156 gram
Staalsoort: High carbon tool steel Böhler K720
Hardheid: 58-60 HRC
Grind: Scandi grind
Handvat: 5000 jaar oud Bog Oak met zwarte liners
Schede: Stevig, 3mm dik gelooid leer, mes valt hier diep in weg, inclusief insteek voor Firesteel
Ontwerper: Roger Harrington
Eigenschappen Casström Woodsman Firesteel:
- Firestriker is gemaakt van kwalitatief hoogwaardig Ferro Cerium Firestriker Steel, made in Oostenrijk
- Goed voor minimaal 12.000x strijken
- Diameter Firesteel: 9,5 mm (Army size)
- Lengte firesteel: +/- 6 cm
- Totaallengte: +/- 13 cm
- Handvat van bijpassend 5000 jaar oud Bog Oak hout
Kenmerken
Merk
Leveranciercode
10829
Bestelcode
006007
-
Winkelvoorraad
One size Utrecht -
Online bestellen en betalen
Bedenktijd
Als u iets koopt in de Kathmandu-webshop krijg u 14 dagen bedenktijd, daarna is de koopovereenkomst een feit. Binnen deze periode mag u de artikelen zonder opgaaf van reden retourneren en krijgt u uw geld terug, indien:
• het artikel in originele staat is;
• het artikel in de originele verpakking zit;
• het ingevulde retourformulier is bijgevoegd;
• de originele aankoopbon is bijgevoegd;
• de zending voldoende gefrankeerd is.
Er bestaat geen aanspraak op terugbetaling als het artikel is gebruikt en/of is beschadigd. Onvoldoende gefrankeerde retourzendingen worden niet geaccepteerd, ongeacht de reden van het retourneren.Let op: sommige producten kunnen niet geruild worden
De volgende artikelen kunnen niet worden geruild of geretourneerd: speciaal bestelde, gefabriceerde of aangepaste artikelen, alle klimmaterialen, voedingsmiddelen, persoonlijke verzorgingsartikelen, EHBO-artikelen, muskietennetten, anti-insectenmiddelen, tekentangen, waterfilters en -desinfectiemiddelen en dergelijke. Op de hier genoemde artikelsoorten is de 14 dagen bedenktijd niet van toepassing.Webshop betaalmogelijkheden
VVV Cadeaukaart
Wij accepteren in onze webshop de volgende betaalmiddelen:
iDEAL, Visa, Maestro, VPay of Mastercard, Bancontact Mister cash, VVV CadeaukaartU kunt uw bestelling, of een deel van uw bestelling, afrekenen met de digitale VVV Cadeaukaart.
Door de Europese anti-witwasrichtlijn AMLD5 mag het deel dat u met de VVV Cadeaukaart betaald niet meer dan €50 zijn. Uiteraard kunt u het resterende deel van de online transactie betalen met betaalmiddel naar keuze.
Dus als voorbeeld u koopt iets van €100 en u heeft een VVV Cadeaukaart van €75,- dan kunt u maar €50 van de VVV Cadeaukaart gebruiken en moet u €50 met een ander betaalmiddel betalen. Op uw VVV Cadeaukaart staat dan nog een tegoed van €25 die u bij een volgende betaling kunt gebruiken
LET OP: Als u de aankoop retourneert, dan wordt het tegoed retourbetaald naar uw VVV Cadeaukaart. Bewaar uw VVV Cadeaukaart dus ten minste 14 dagen na aankoop.
-
Verzending
Verzenden en afhalen
Bestellingen met een bestelwaarde van € 30 en hoger worden binnen Nederland gratis verzonden met PostNL of Fietskoeriers.nl/DHL. Voor het opsturen van bestellingen onder de € 30 vragen wij verzendkosten van € 4,95. U kunt uw bestelling ook afhalen in één van de Kathmandu winkels, dit is altijd gratis!
De Kathmandu webshop levert ook bestellingen naar België, Duitsland en Frankrijk. De verzendkosten van een bestelling die naar het buitenland opgestuurd moet worden bedraagt ten minste € 7,95, afhankelijk van gewicht en omvang.Fietskoeriers.nl
In het kader van de duurzaamheid zijn wij een samenwerking met Fietkoeriers.nl aangegaan. Fietkoeriers.nl is momenteel in meer dan 50 steden actief en breiden snel uit. Op het moment dat uw postcode in een van deze 'fietssteden' valt, wordt als bezorgoptie: 'bezorging per Fietskoeriers.nl' getoond. U ontvangt van ons ook voor de Fietskoeriers een Track & Trace code. Voor de postcodes die niet in het postcodegebied vallen werkt Fietskoeriers.nl samen met DHL. Deze bezorgoptie wordt altijd getoond. DHL zal dan het pakket bezorgen. Dit pakket wordt wel bij ons met de fiets opgehaald en vervolgens overgedragen aan DHL.Afhaallocatie
U kunt uw bestelling ook laten bezorgen bij een PostNL afhaallocatie. U kunt tijdens het bestelproces het gewenste PostNL afhaallocatie selecteren. Nadat we de order hebben verzonden, ontvangt u een track & trace code. Hiermee kunt u zelf uw pakket volgen en zien wanneer op de afhaallocatie is afgegeven.Zodra het pakketje op de afhaallocatie is aangekomen heeft u 1 week de tijd om het af te halen. Indien u het pakket niet binnen die week heeft afgehaald, zal het pakket retourgestuurd worden naar de Kathmandu winkel die het heeft verzonden. U kunt het dan in onze winkel afhalen.
Als u wenst dat het nogmaals naar u verzonden wordt rekenen wij hier verzendkosten voor.Afhalen in winkel
Afhalen in de winkel is mogelijk, u ontvangt een email als uw bestelling klaar ligt in de winkel.